Najnovšie

Prečítajte si

[pb_builder]
4. marca 2024 sa začína zápis na prijímacie konanie do našej škôlky
4. marca 2024 sa začína zápis na prijímacie konanie do našej škôlky

Milí rodičia,

ďakujeme za Váš záujem a dôveru pri výbere materskej školy pre Vaše dieťa.  Od 4. marca 2024 spúšťame registráciu na prijímacie konanie pre školský rok 2024/2025. Otvárame 5 miest pre deti, narodené v rokoch 2020 a 2021 a 5 miest pre deti, narodené v rokoch 2018 a 2019.

Ako bude prijímacie konanie prebiehať? 

Od 4. 3. 2023 do 29. 3. 2023 sa môžete registrovať na našej stránke. Využite prosím, tento link.

V mesiacoch marec a apríl  si s Vami dohodneme informačné stretnutie, na ktoré prídete aj s Vaším dieťatkom.

Do 14 dní od stretnutia Vám doručíme rozhodnutie o prijatí. Prijatým deťom poskytujeme v mesiacoch júl a august adaptačný program zdarma, aby boli v septembri na nástup do škôlky pripravené a dobre naladené 🙂

Tešíme sa na Vás a Vaše dieťa v škôlke, plnej zážitkov!

Začíname v pondelok, 4. septembra 2023!
Začíname v pondelok, 4. septembra 2023!

Milí rodičia, milé deti,

Po prázdninovej prestávke vás opäť privítame v našej materskej škole. Pre pokračujúce deti je príchod do škôlky do 8. 30 h.

Nové detičky privítame v škôlke po 9.00 h.  Slávnostný začiatok pre všetky deti a rodičov nových detí je o 9. 30 h. v záhrade našej škôlky. Čaká vás veselé hudobné a tanečné predstavenie, hry, veselá diskotéka a chutné občerstvenie.

Služby škôlky môžete využiť od pondelka, 4. septembra 2023 v plnej prevádzke od 7. 30 h. do 17:30 h. 

Rodičovské stretnutia sú naplánované takto: 11. septembra 2023 (v pondelok) o 16. 30 h. pre 2. triedu a 12. 9. 2023 (v utorok) o 16.30 h. pre 1. triedu.

O vaše deti sa počas rodičovských stretnutí radi postaráme.

Tešíme sa na vás všetkých, želáme vám krásne oddychové dni  a uvidíme sa čoskoro opäť v škôlke.

Tím Hviezdičiek

 

Stali sme sa centrom programu Dr. Sindelar
Stali sme sa centrom programu Dr. Sindelar

Klinická psychologička a psychoterapeutka Univ. Doc. Dr. Brigitte Sindelar pôsobila 10 rokov na Univerzitnej klinike pre neuropsychiatriu detí a mládeže vo Viedni. Od roku 1981 pracuje v súkromnej praxi a vedie sieť poradenských centier pre deti a mládež. Zároveň pôsobí na Súkromnej univerzite Sigmunda Freuda vo viedni ako prorektorka pre vedu a výskum a v oblasti akademického vzdelávania a odbornej psychoterapeutickej prípravy. Je nositeľkou Rakúskeho čestného vyznamenania za vedu a umenie.

Už v 70-tych rokoch začala Brigitte Sindelar zostavovať metódu na terapiu čiastkových vývinových deficitov v spracovávaní informácií. Autorka vychádza z poznatkov kognitívnej a vývojovej psychológie a priebežne metódu aktualizuje. Jej výskum potvrdil, že oslabenia čiastkových funkcií v spracovávaní informácií môžu predstavovať príčinu porúch učenia a správania sa dieťaťa.

V našej MŠ realizujeme včasný skríning, diagnostiku a kvalifikovanú terapiu čiastkových vývinových deficitov a umožňujeme tak predchádzať vzniku porúch učenia a správania u detí v predškolskom vedku.

Rovnako poskytujeme diagnostiku a terapiu deťom na 1. stupni ZŠ, u ktorých sa prejavili po nástupe do školy ťažkosti s výukou čítania, písania, alebo iné ťažkosti s učení, alebo správaním.

Pre bližšie informácie a dohovorenia diagnostického stretnutia nás kontaktujte na adrese sindelar@repcikova.sk.

 

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.