Najnovšie

Magdaléna Gajdošová

Moje meno je Magdaléna Gajdošová. Od augusta 2022 som nastúpila do SMŠ Hviezdičky ako učiteľka I.triedy a veľmi sa teším na nové výzvy, nové kolegyne a najmä na deti.

Riadim sa heslom: ,, Každé dieťa je jedinečné a v každom jednom sa ukrýva potenciál urobiť svet trochu lepším miestom. „

Navštevovala som sociálno-pedagogickú akadémiu v Trenčíne. Od útleho detstva som mala rada detičky, hrala som sa s bábikami a bola som ich pani učiteľka. Rokmi sa stal môj sen skutočnosťou. Prácu s deťmi vnímam ako poslanie.

Deti sú pre mňa vzorom svojou úprimnosťou, otvorenosťou, nezištnou láskou a radosťou. Teší ma ich radosť z nových poznatkov, zážitkov a to, keď vidím ich napredovanie a veľké pokroky tak malého ,,drobčeka“. Veľmi rada deťom venujem čas pri akejkoľvek aktivite, avšak najradšej mam aktivity spojené so športom a výtvarnou výchovou. Pri športe a rôznych pohybových aktivitách ma teší  ich radosť z pohybu. Pri výtvarných aktivitách zas vidím aké majú tvorivé a zároveň umelecké cítenie.

Mám veľkú trpezlivosť, empatiu, citlivosť, pozitívny a chápavý prístup k deťom. Snažím sa neustále získavať nové vedomosti, ktoré uplatňujem i v praxi pri deťoch.